SFBCC0500473MX0
Knowles SyferKnowles Syfer
SFBCC0500473MX0 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SFBCC0500473MX0
Producator / Marca: Knowles Syfer
Descrierea produsului CAP FEEDTHRU 0.047UF 50V AXIAL
Foi de date: SFBCC0500473MX0.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SFBCC0500473MX0
Număr parc SFBCC0500473MX0 Producător Knowles Syfer
Descriere CAP FEEDTHRU 0.047UF 50V AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 8433 pcs Fișa cu date SFBCC0500473MX0.pdf
Tensiune - evaluat 50V Toleranţă ±20%
Dimensiune de filet 8-32 Coeficientul de temperatură X7R
Dimensiune / Dimensiune 0.187" Dia x 0.362" L (4.75mm x 9.20mm) Serie SFBC
Evaluări - Pachet / Caz Axial, Bushing
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare -
Pierdere de inserție - Înălțime (Max) -
descriere detaliata 0.047µF Feed Through Capacitor 50V 10A Axial, Bushing Rezistența DC (DCR) (Max) -
Actual 10A capacitanță 0.047µF