SFAKL5000470ZC1
Knowles SyferKnowles Syfer
SFAKL5000470ZC1 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SFAKL5000470ZC1
Producator / Marca: Knowles Syfer
Descrierea produsului CAP FEEDTHRU 47PF 500V AXIAL
Foi de date: SFAKL5000470ZC1.pdf
  • Mesaj
Specificațiile SFAKL5000470ZC1
Număr parc SFAKL5000470ZC1 Producător Knowles Syfer
Descriere CAP FEEDTHRU 47PF 500V AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6909 pcs Fișa cu date SFAKL5000470ZC1.pdf
Tensiune - evaluat 500V Toleranţă -20%, +80%
Dimensiune de filet M3.5x0.6 Coeficientul de temperatură C0G, NP0
Dimensiune / Dimensiune 0.157" Dia x 0.362" L (4.00mm x 9.20mm) Serie SFAK
Evaluări - Pachet / Caz Axial, Bushing
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare -
Pierdere de inserție 2dB @ 100MHz Înălțime (Max) -
descriere detaliata 47pF Feed Through Capacitor 500V 10A Axial, Bushing Rezistența DC (DCR) (Max) -
Actual 10A capacitanță 47pF