SFAJL5000681MX0
Knowles SyferKnowles Syfer
SFAJL5000681MX0 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SFAJL5000681MX0
Producator / Marca: Knowles Syfer
Descrierea produsului CAP FEEDTHRU 680PF 500V AXIAL
Foi de date: SFAJL5000681MX0.pdf
  • Mesaj
Specificațiile SFAJL5000681MX0
Număr parc SFAJL5000681MX0 Producător Knowles Syfer
Descriere CAP FEEDTHRU 680PF 500V AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3792 pcs Fișa cu date SFAJL5000681MX0.pdf
Tensiune - evaluat 500V Toleranţă ±20%
Dimensiune de filet M3x0.5 Coeficientul de temperatură X7R
Dimensiune / Dimensiune 0.157" Dia x 0.362" L (4.00mm x 9.20mm) Serie SFAJ
Evaluări - Pachet / Caz Axial, Bushing
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare -
Pierdere de inserție 22dB @ 100MHz Înălțime (Max) -
descriere detaliata 680pF Feed Through Capacitor 500V 10A Axial, Bushing Rezistența DC (DCR) (Max) -
Actual 10A capacitanță 680pF