SFAJC1000223MX1
Knowles SyferKnowles Syfer
SFAJC1000223MX1 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SFAJC1000223MX1
Producator / Marca: Knowles Syfer
Descrierea produsului CAP FEEDTHRU 0.022UF 100V AXIAL
Foi de date: SFAJC1000223MX1.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SFAJC1000223MX1
Număr parc SFAJC1000223MX1 Producător Knowles Syfer
Descriere CAP FEEDTHRU 0.022UF 100V AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 7433 pcs Fișa cu date SFAJC1000223MX1.pdf
Tensiune - evaluat 100V Toleranţă ±20%
Dimensiune de filet M3x0.5 Coeficientul de temperatură X7R
Dimensiune / Dimensiune 0.157" Dia x 0.362" L (4.00mm x 9.20mm) Serie SFAJ
Evaluări - Pachet / Caz Axial, Bushing
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare -
Pierdere de inserție - Înălțime (Max) -
descriere detaliata 0.022µF Feed Through Capacitor 100V 10A Axial, Bushing Rezistența DC (DCR) (Max) -
Actual 10A capacitanță 0.022µF