SFABC5000150ZC1
Knowles SyferKnowles Syfer
SFABC5000150ZC1 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SFABC5000150ZC1
Producator / Marca: Knowles Syfer
Descrierea produsului CAP FEEDTHRU 15PF 500V AXIAL
Foi de date: SFABC5000150ZC1.pdf
  • Mesaj
Specificațiile SFABC5000150ZC1
Număr parc SFABC5000150ZC1 Producător Knowles Syfer
Descriere CAP FEEDTHRU 15PF 500V AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3854 pcs Fișa cu date SFABC5000150ZC1.pdf
Tensiune - evaluat 500V Toleranţă -20%, +80%
Dimensiune de filet 6-32 Coeficientul de temperatură C0G, NP0
Dimensiune / Dimensiune 0.157" Dia x 0.362" L (4.00mm x 9.20mm) Serie SFAB
Evaluări - Pachet / Caz Axial, Bushing
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare -
Pierdere de inserție - Înălțime (Max) -
descriere detaliata 15pF Feed Through Capacitor 500V 10A Axial, Bushing Rezistența DC (DCR) (Max) -
Actual 10A capacitanță 15pF