SBSPP1000471MCR
Knowles SyferKnowles Syfer
Knowles Syfer
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SBSPP1000471MCR
Producator / Marca: Knowles Syfer
Descrierea produsului SURFACE MOUNT PI FILTER
Foi de date: SBSPP1000471MCR.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
6000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SBSPP1000471MCR
Număr parc SBSPP1000471MCR Producător Knowles Syfer
Descriere SURFACE MOUNT PI FILTER Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 198374 pcs Fișa cu date SBSPP1000471MCR.pdf
Tensiune - evaluat 100V valori C = 470pF
Tip Low Pass Tehnologie LC (Pi)
Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serie SBSP
Rezistență - Canal (Ohms) - Pachet / Caz 1206 (3216 Metric), 3 PC Pad
Temperatura de Operare - Număr de canale 1
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălţime 0.071" (1.80mm)
Filtrați ordinea 3rd Protecția ESD No
descriere detaliata LC (Pi) EMI Filter 3rd Order Low Pass 1 Channel C = 470pF 1A 1206 (3216 Metric), 3 PC Pad Actual 1A
Centrul / Frecvența de întrerupere - Valoarea atenuării 25dB @ 100MHz