SBSGP0500224MXR
Knowles SyferKnowles Syfer
Knowles Syfer
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SBSGP0500224MXR
Producator / Marca: Knowles Syfer
Descrierea produsului SURFACE MOUNT C AND PI FILTER
Foi de date: SBSGP0500224MXR.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SBSGP0500224MXR
Număr parc SBSGP0500224MXR Producător Knowles Syfer
Descriere SURFACE MOUNT C AND PI FILTER Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 30087 pcs Fișa cu date SBSGP0500224MXR.pdf
Tensiune - evaluat 50V valori C = 0.22µF
Tip Low Pass Tehnologie LC (Pi)
Dimensiune / Dimensiune 0.179" L x 0.126" W (4.55mm x 3.20mm) Serie SBSG
Rezistență - Canal (Ohms) - Pachet / Caz 1812 (4532 Metric), 3 PC Pad
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Număr de canale 1
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălţime 0.104" (2.65mm)
Filtrați ordinea 3rd Protecția ESD No
descriere detaliata LC (Pi) EMI Filter 3rd Order Low Pass 1 Channel C = 0.22µF 5A 1812 (4532 Metric), 3 PC Pad Actual 5A
Centrul / Frecvența de întrerupere - Valoarea atenuării 39dB @ 100MHz