2225Y5000183GCT
Knowles SyferKnowles Syfer
2225Y5000183GCT Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 2225Y5000183GCT
Producator / Marca: Knowles Syfer
Descrierea produsului CAP CER 0.018UF 500V C0G 2225
Foi de date: 1.2225Y5000183GCT.pdf2.2225Y5000183GCT.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 2225Y5000183GCT
Număr parc 2225Y5000183GCT Producător Knowles Syfer
Descriere CAP CER 0.018UF 500V C0G 2225 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 15101 pcs Fișa cu date 1.2225Y5000183GCT.pdf2.2225Y5000183GCT.pdf
Tensiune - evaluat 500V Toleranţă ±2%
Grosime (Max) 0.098" (2.50mm) Coeficientul de temperatură C0G, NP0 (1B)
Dimensiune / Dimensiune 0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm) Serie FlexiCap™
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 2225 (5763 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
descriere detaliata 0.018µF ±2% 500V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 2225 (5763 Metric) capacitanță 0.018µF