2225Y3K00332KXR
Knowles SyferKnowles Syfer
2225Y3K00332KXR Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 2225Y3K00332KXR
Producator / Marca: Knowles Syfer
Descrierea produsului CAP CER 3300PF 3KV X7R 2225
Foi de date: 1.2225Y3K00332KXR.pdf2.2225Y3K00332KXR.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
4000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 2225Y3K00332KXR
Număr parc 2225Y3K00332KXR Producător Knowles Syfer
Descriere CAP CER 3300PF 3KV X7R 2225 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 39153 pcs Fișa cu date 1.2225Y3K00332KXR.pdf2.2225Y3K00332KXR.pdf
Tensiune - evaluat 3000V (3kV) Toleranţă ±10%
Grosime (Max) 0.098" (2.50mm) Coeficientul de temperatură X7R (2R1)
Dimensiune / Dimensiune 0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm) Serie FlexiCap™
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 2225 (5763 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
descriere detaliata 3300pF ±10% 3000V (3kV) Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2225 (5763 Metric) capacitanță 3300pF