2225Y1K20560JCT
Knowles SyferKnowles Syfer
2225Y1K20560JCT Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 2225Y1K20560JCT
Producator / Marca: Knowles Syfer
Descrierea produsului CAP CER 56PF 1.2KV C0G/NP0 2225
Foi de date: 1.2225Y1K20560JCT.pdf2.2225Y1K20560JCT.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 2225Y1K20560JCT
Număr parc 2225Y1K20560JCT Producător Knowles Syfer
Descriere CAP CER 56PF 1.2KV C0G/NP0 2225 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 35400 pcs Fișa cu date 1.2225Y1K20560JCT.pdf2.2225Y1K20560JCT.pdf
Tensiune - evaluat 1200V (1.2kV) Toleranţă ±5%
Grosime (Max) 0.098" (2.50mm) Coeficientul de temperatură C0G, NP0 (1B)
Dimensiune / Dimensiune 0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm) Serie FlexiCap™
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 2225 (5763 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
descriere detaliata 56pF ±5% 1200V (1.2kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 2225 (5763 Metric) capacitanță 56pF