2225Y1K20473KXR
Knowles SyferKnowles Syfer
2225Y1K20473KXR Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 2225Y1K20473KXR
Producator / Marca: Knowles Syfer
Descrierea produsului CAP CER 0.047UF 1.2KV X7R 2225
Foi de date: 1.2225Y1K20473KXR.pdf2.2225Y1K20473KXR.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
4000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 2225Y1K20473KXR
Număr parc 2225Y1K20473KXR Producător Knowles Syfer
Descriere CAP CER 0.047UF 1.2KV X7R 2225 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 32048 pcs Fișa cu date 1.2225Y1K20473KXR.pdf2.2225Y1K20473KXR.pdf
Tensiune - evaluat 1200V (1.2kV) Toleranţă ±10%
Grosime (Max) 0.098" (2.50mm) Coeficientul de temperatură X7R (2R1)
Dimensiune / Dimensiune 0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm) Serie FlexiCap™
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 2225 (5763 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
descriere detaliata 0.047µF ±10% 1200V (1.2kV) Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2225 (5763 Metric) capacitanță 0.047µF