2225Y0500335KXT
Knowles SyferKnowles Syfer
2225Y0500335KXT Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 2225Y0500335KXT
Producator / Marca: Knowles Syfer
Descrierea produsului CAP CER 3.3UF 50V X7R 2225
Foi de date: 1.2225Y0500335KXT.pdf2.2225Y0500335KXT.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 2225Y0500335KXT
Număr parc 2225Y0500335KXT Producător Knowles Syfer
Descriere CAP CER 3.3UF 50V X7R 2225 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 11714 pcs Fișa cu date 1.2225Y0500335KXT.pdf2.2225Y0500335KXT.pdf
Tensiune - evaluat 50V Toleranţă ±10%
Grosime (Max) 0.098" (2.50mm) Coeficientul de temperatură X7R (2R1)
Dimensiune / Dimensiune 0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm) Serie FlexiCap™
Evaluări - ambalare Cut Tape (CT)
Pachet / Caz 2225 (5763 Metric) Alte nume 1608-1457-1
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount, MLCC
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Stil de plumb -
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Soft Termination
Rata de eșec - descriere detaliata 3.3µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2225 (5763 Metric)
capacitanță 3.3µF Aplicații Boardflex Sensitive