2225Y0500220KFR
Knowles SyferKnowles Syfer
2225Y0500220KFR Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 2225Y0500220KFR
Producator / Marca: Knowles Syfer
Descrierea produsului CAP CER 22PF 50V C0G/NP0 2225
Foi de date: 2225Y0500220KFR.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
4000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 2225Y0500220KFR
Număr parc 2225Y0500220KFR Producător Knowles Syfer
Descriere CAP CER 22PF 50V C0G/NP0 2225 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 30603 pcs Fișa cu date 2225Y0500220KFR.pdf
Tensiune - evaluat 50V Toleranţă ±10%
Grosime (Max) 0.098" (2.50mm) Coeficientul de temperatură C0G, NP0 (1B)
Dimensiune / Dimensiune 0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm) Serie FlexiCap™
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 2225 (5763 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
descriere detaliata 22pF ±10% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 2225 (5763 Metric) capacitanță 22pF