2225J5000822MXR
Knowles SyferKnowles Syfer
2225J5000822MXR Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 2225J5000822MXR
Producator / Marca: Knowles Syfer
Descrierea produsului CAP CER 8200PF 500V X7R 2225
Foi de date: 1.2225J5000822MXR.pdf2.2225J5000822MXR.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
4000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 2225J5000822MXR
Număr parc 2225J5000822MXR Producător Knowles Syfer
Descriere CAP CER 8200PF 500V X7R 2225 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 62301 pcs Fișa cu date 1.2225J5000822MXR.pdf2.2225J5000822MXR.pdf
Tensiune - evaluat 500V Toleranţă ±20%
Grosime (Max) 0.098" (2.50mm) Coeficientul de temperatură X7R (2R1)
Dimensiune / Dimensiune 0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm) Serie -
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 2225 (5763 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount, MLCC Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Stil de plumb - Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) -
Caracteristici - Rata de eșec -
descriere detaliata 8200pF ±20% 500V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2225 (5763 Metric) capacitanță 8200pF