2225J5000473JXR
Knowles SyferKnowles Syfer
2225J5000473JXR Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 2225J5000473JXR
Producator / Marca: Knowles Syfer
Descrierea produsului CAP CER 0.047UF 500V X7R 2225
Foi de date: 1.2225J5000473JXR.pdf2.2225J5000473JXR.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
4000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 2225J5000473JXR
Număr parc 2225J5000473JXR Producător Knowles Syfer
Descriere CAP CER 0.047UF 500V X7R 2225 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 53850 pcs Fișa cu date 1.2225J5000473JXR.pdf2.2225J5000473JXR.pdf
Tensiune - evaluat 500V Toleranţă ±5%
Grosime (Max) 0.098" (2.50mm) Coeficientul de temperatură X7R (2R1)
Dimensiune / Dimensiune 0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm) Serie -
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 2225 (5763 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Caracteristici - Rata de eșec -
descriere detaliata 0.047µF ±5% 500V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2225 (5763 Metric) capacitanță 0.047µF