2225J2K50330JCT
Knowles SyferKnowles Syfer
2225J2K50330JCT Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 2225J2K50330JCT
Producator / Marca: Knowles Syfer
Descrierea produsului CAP CER 33PF 2.5KV C0G/NP0 2225
Foi de date: 1.2225J2K50330JCT.pdf2.2225J2K50330JCT.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 2225J2K50330JCT
Număr parc 2225J2K50330JCT Producător Knowles Syfer
Descriere CAP CER 33PF 2.5KV C0G/NP0 2225 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 54155 pcs Fișa cu date 1.2225J2K50330JCT.pdf2.2225J2K50330JCT.pdf
Tensiune - evaluat 2500V (2.5kV) Toleranţă ±5%
Grosime (Max) 0.098" (2.50mm) Coeficientul de temperatură C0G, NP0 (1B)
Dimensiune / Dimensiune 0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm) Serie -
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 2225 (5763 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Caracteristici - Rata de eșec -
descriere detaliata 33pF ±5% 2500V (2.5kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 2225 (5763 Metric) capacitanță 33pF