2225J2500331GCR
Knowles SyferKnowles Syfer
2225J2500331GCR Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 2225J2500331GCR
Producator / Marca: Knowles Syfer
Descrierea produsului CAP CER 330PF 250V C0G/NP0 2225
Foi de date: 1.2225J2500331GCR.pdf2.2225J2500331GCR.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
4000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 2225J2500331GCR
Număr parc 2225J2500331GCR Producător Knowles Syfer
Descriere CAP CER 330PF 250V C0G/NP0 2225 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 22701 pcs Fișa cu date 1.2225J2500331GCR.pdf2.2225J2500331GCR.pdf
Tensiune - evaluat 250V Toleranţă ±2%
Grosime (Max) 0.098" (2.50mm) Coeficientul de temperatură C0G, NP0 (1B)
Dimensiune / Dimensiune 0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm) Serie -
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 2225 (5763 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Caracteristici - Rata de eșec -
descriere detaliata 330pF ±2% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 2225 (5763 Metric) capacitanță 330pF