2225J0250684MDT
Knowles SyferKnowles Syfer
2225J0250684MDT Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 2225J0250684MDT
Producator / Marca: Knowles Syfer
Descrierea produsului CAP CER 0.68UF 25V X7R 2225
Foi de date: 2225J0250684MDT.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 2225J0250684MDT
Număr parc 2225J0250684MDT Producător Knowles Syfer
Descriere CAP CER 0.68UF 25V X7R 2225 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 30164 pcs Fișa cu date 2225J0250684MDT.pdf
Tensiune - evaluat 25V Toleranţă ±20%
Grosime (Max) 0.098" (2.50mm) Coeficientul de temperatură X7R (2R1)
Dimensiune / Dimensiune 0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm) Serie -
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 2225 (5763 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Caracteristici - Rata de eșec -
descriere detaliata 0.68µF ±20% 25V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2225 (5763 Metric) capacitanță 0.68µF