2220Y6300334KJT
Knowles SyferKnowles Syfer
2220Y6300334KJT Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 2220Y6300334KJT
Producator / Marca: Knowles Syfer
Descrierea produsului CAP CER 0.33UF 630V X7R 2220
Foi de date: 2220Y6300334KJT.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 2220Y6300334KJT
Număr parc 2220Y6300334KJT Producător Knowles Syfer
Descriere CAP CER 0.33UF 630V X7R 2220 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 27440 pcs Fișa cu date 2220Y6300334KJT.pdf
Tensiune - evaluat 630V Toleranţă ±10%
Grosime (Max) 0.165" (4.20mm) Coeficientul de temperatură X7R
Dimensiune / Dimensiune 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) Serie FlexiCap™
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 2220 (5750 Metric) Alte nume 1608-1184-2
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount, MLCC
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Stil de plumb -
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Soft Termination
descriere detaliata 0.33µF ±10% 630V Ceramic Capacitor X7R 2220 (5750 Metric) capacitanță 0.33µF