2220Y2500121KCT
Knowles SyferKnowles Syfer
2220Y2500121KCT Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 2220Y2500121KCT
Producator / Marca: Knowles Syfer
Descrierea produsului CAP CER 120PF 250V C0G/NP0 2220
Foi de date: 1.2220Y2500121KCT.pdf2.2220Y2500121KCT.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 2220Y2500121KCT
Număr parc 2220Y2500121KCT Producător Knowles Syfer
Descriere CAP CER 120PF 250V C0G/NP0 2220 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 38116 pcs Fișa cu date 1.2220Y2500121KCT.pdf2.2220Y2500121KCT.pdf
Tensiune - evaluat 250V Toleranţă ±10%
Grosime (Max) 0.098" (2.50mm) Coeficientul de temperatură C0G, NP0 (1B)
Dimensiune / Dimensiune 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) Serie FlexiCap™
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 2220 (5750 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount, MLCC Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Stil de plumb - Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) -
Caracteristici Soft Termination Rata de eșec -
descriere detaliata 120pF ±10% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 2220 (5750 Metric) capacitanță 120pF