2220Y1K20561MXR
Knowles SyferKnowles Syfer
2220Y1K20561MXR Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 2220Y1K20561MXR
Producator / Marca: Knowles Syfer
Descrierea produsului CAP CER 560PF 1.2KV X7R 2220
Foi de date: 1.2220Y1K20561MXR.pdf2.2220Y1K20561MXR.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
4000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 2220Y1K20561MXR
Număr parc 2220Y1K20561MXR Producător Knowles Syfer
Descriere CAP CER 560PF 1.2KV X7R 2220 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 82534 pcs Fișa cu date 1.2220Y1K20561MXR.pdf2.2220Y1K20561MXR.pdf
Tensiune - evaluat 1200V (1.2kV) Toleranţă ±20%
Grosime (Max) 0.165" (4.20mm) Coeficientul de temperatură X7R (2R1)
Dimensiune / Dimensiune 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) Serie FlexiCap™
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 2220 (5750 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Caracteristici Soft Termination Rata de eșec -
descriere detaliata 560pF ±20% 1200V (1.2kV) Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2220 (5750 Metric) capacitanță 560pF