2220Y1K00223KST
Knowles SyferKnowles Syfer
2220Y1K00223KST Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 2220Y1K00223KST
Producator / Marca: Knowles Syfer
Descrierea produsului CAP CER 0.022UF 1KV X7R 2220
Foi de date: 2220Y1K00223KST.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 2220Y1K00223KST
Număr parc 2220Y1K00223KST Producător Knowles Syfer
Descriere CAP CER 0.022UF 1KV X7R 2220 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 18320 pcs Fișa cu date 2220Y1K00223KST.pdf
Tensiune - evaluat 1000V (1kV) Toleranţă ±10%
Grosime (Max) 0.165" (4.20mm) Coeficientul de temperatură X7R
Dimensiune / Dimensiune 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) Serie FlexiCap™
Evaluări AEC-Q200 ambalare Original-Reel®
Pachet / Caz 2220 (5750 Metric) Alte nume 1608-1169-3
1608-1169-3-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount, MLCC
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Stil de plumb -
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Soft Termination
descriere detaliata 0.022µF ±10% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor X7R 2220 (5750 Metric) capacitanță 0.022µF