2220Y1K00220JCT
Knowles SyferKnowles Syfer
2220Y1K00220JCT Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 2220Y1K00220JCT
Producator / Marca: Knowles Syfer
Descrierea produsului CAP CER 22PF 1KV C0G/NP0 2220
Foi de date: 1.2220Y1K00220JCT.pdf2.2220Y1K00220JCT.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 2220Y1K00220JCT
Număr parc 2220Y1K00220JCT Producător Knowles Syfer
Descriere CAP CER 22PF 1KV C0G/NP0 2220 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 58129 pcs Fișa cu date 1.2220Y1K00220JCT.pdf2.2220Y1K00220JCT.pdf
Tensiune - evaluat 1000V (1kV) Toleranţă ±5%
Grosime (Max) 0.165" (4.20mm) Coeficientul de temperatură C0G, NP0 (1B)
Dimensiune / Dimensiune 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) Serie FlexiCap™
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 2220 (5750 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Caracteristici Soft Termination Rata de eșec -
descriere detaliata 22pF ±5% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 2220 (5750 Metric) capacitanță 22pF