2220Y1K00181JFT
Knowles SyferKnowles Syfer
Knowles Syfer
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 2220Y1K00181JFT
Producator / Marca: Knowles Syfer
Descrierea produsului CAP CER 180PF 1000V C0G/NP0 2220
Foi de date: 2220Y1K00181JFT.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 2220Y1K00181JFT
Număr parc 2220Y1K00181JFT Producător Knowles Syfer
Descriere CAP CER 180PF 1000V C0G/NP0 2220 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 54855 pcs Fișa cu date 2220Y1K00181JFT.pdf
Tensiunea nominală - AC - Tensiune - evaluat 1000V (1kV)
Toleranţă 180pF Grosime (Max) C0G, NP0
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Serie FlexiCap™ Starea RoHS Tape & Reel (TR)
Ripple Current - Frecvență scăzută High Reliability, Boardflex Sensitive Evaluări -
Polarizare 2220 (5750 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount, MLCC Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Codul producătorului 2220Y1K00181JFT Stil de plumb 0.098" (2.50mm)
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Soft Termination, Epoxy Mountable, High Temperature
Rata de eșec - Descriere extinsă 180pF ±5% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 2220 (5750 Metric)
ESR (rezistență în serie echivalentă) ±5% Descriere CAP CER 180PF 1000V C0G/NP0 2220