2220Y0500333KFR
Knowles SyferKnowles Syfer
2220Y0500333KFR Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 2220Y0500333KFR
Producator / Marca: Knowles Syfer
Descrierea produsului CAP CER 0.033UF 50V C0G/NP0 2220
Foi de date: 2220Y0500333KFR.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
4000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 2220Y0500333KFR
Număr parc 2220Y0500333KFR Producător Knowles Syfer
Descriere CAP CER 0.033UF 50V C0G/NP0 2220 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 25639 pcs Fișa cu date 2220Y0500333KFR.pdf
Tensiune - evaluat 50V Toleranţă ±10%
Grosime (Max) 0.098" (2.50mm) Coeficientul de temperatură C0G, NP0
Dimensiune / Dimensiune 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) Serie FlexiCap™
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 2220 (5750 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Caracteristici Soft Termination, High Temperature Rata de eșec -
descriere detaliata 0.033µF ±10% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 2220 (5750 Metric) capacitanță 0.033µF