2220Y0250335MDR
Knowles SyferKnowles Syfer
2220Y0250335MDR Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 2220Y0250335MDR
Producator / Marca: Knowles Syfer
Descrierea produsului CAP CER 3.3UF 25V X7R 2220
Foi de date: 2220Y0250335MDR.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
4000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 2220Y0250335MDR
Număr parc 2220Y0250335MDR Producător Knowles Syfer
Descriere CAP CER 3.3UF 25V X7R 2220 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 19299 pcs Fișa cu date 2220Y0250335MDR.pdf
Tensiune - evaluat 25V Toleranţă ±20%
Grosime (Max) 0.098" (2.50mm) Coeficientul de temperatură X7R (2R1)
Dimensiune / Dimensiune 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) Serie FlexiCap™
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 2220 (5750 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Caracteristici Soft Termination, High Temperature Rata de eșec -
descriere detaliata 3.3µF ±20% 25V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2220 (5750 Metric) capacitanță 3.3µF