2220Y0250271GCT
Knowles SyferKnowles Syfer
2220Y0250271GCT Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 2220Y0250271GCT
Producator / Marca: Knowles Syfer
Descrierea produsului CAP CER 270PF 25V C0G/NP0 2220
Foi de date: 1.2220Y0250271GCT.pdf2.2220Y0250271GCT.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 2220Y0250271GCT
Număr parc 2220Y0250271GCT Producător Knowles Syfer
Descriere CAP CER 270PF 25V C0G/NP0 2220 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 18732 pcs Fișa cu date 1.2220Y0250271GCT.pdf2.2220Y0250271GCT.pdf
Tensiune - evaluat 25V Toleranţă ±2%
Grosime (Max) 0.165" (4.20mm) Coeficientul de temperatură C0G, NP0 (1B)
Dimensiune / Dimensiune 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) Serie FlexiCap™
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 2220 (5750 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Caracteristici Soft Termination Rata de eșec -
descriere detaliata 270pF ±2% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 2220 (5750 Metric) capacitanță 270pF