2220Y0160475KXT
Knowles SyferKnowles Syfer
2220Y0160475KXT Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 2220Y0160475KXT
Producator / Marca: Knowles Syfer
Descrierea produsului CAP CER 4.7UF 16V X7R 2220
Foi de date: 1.2220Y0160475KXT.pdf2.2220Y0160475KXT.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 2220Y0160475KXT
Număr parc 2220Y0160475KXT Producător Knowles Syfer
Descriere CAP CER 4.7UF 16V X7R 2220 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 28164 pcs Fișa cu date 1.2220Y0160475KXT.pdf2.2220Y0160475KXT.pdf
Tensiune - evaluat 16V Toleranţă ±10%
Grosime (Max) 0.165" (4.20mm) Coeficientul de temperatură X7R (2R1)
Dimensiune / Dimensiune 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) Serie FlexiCap™
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 2220 (5750 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Caracteristici Soft Termination Rata de eșec -
descriere detaliata 4.7µF ±10% 16V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2220 (5750 Metric) capacitanță 4.7µF