2220Y0160392JFR
Knowles SyferKnowles Syfer
2220Y0160392JFR Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 2220Y0160392JFR
Producator / Marca: Knowles Syfer
Descrierea produsului CAP CER 3900PF 16V C0G/NP0 2220
Foi de date: 2220Y0160392JFR.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
4000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 2220Y0160392JFR
Număr parc 2220Y0160392JFR Producător Knowles Syfer
Descriere CAP CER 3900PF 16V C0G/NP0 2220 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 26448 pcs Fișa cu date 2220Y0160392JFR.pdf
Tensiune - evaluat 16V Toleranţă ±5%
Grosime (Max) 0.098" (2.50mm) Coeficientul de temperatură C0G, NP0
Dimensiune / Dimensiune 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) Serie FlexiCap™
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 2220 (5750 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Caracteristici Soft Termination, High Temperature Rata de eșec -
descriere detaliata 3900pF ±5% 16V Ceramic Capacitor C0G, NP0 2220 (5750 Metric) capacitanță 3900pF