2220JA250102JXRB16
Knowles SyferKnowles Syfer
2220JA250102JXRB16 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 2220JA250102JXRB16
Producator / Marca: Knowles Syfer
Descrierea produsului CAP CER 1000PF 250V X7R 2220
Foi de date: 2220JA250102JXRB16.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
4000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 2220JA250102JXRB16
Număr parc 2220JA250102JXRB16 Producător Knowles Syfer
Descriere CAP CER 1000PF 250V X7R 2220 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 59883 pcs Fișa cu date 2220JA250102JXRB16.pdf
Tensiune - evaluat 250V Toleranţă ±5%
Grosime (Max) 0.177" (4.50mm) Coeficientul de temperatură X7R (2R1)
Dimensiune / Dimensiune 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) Serie -
Evaluări X1, Y2 ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 2220 (5750 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Caracteristici High Voltage Rata de eșec -
descriere detaliata 1000pF ±5% 250V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2220 (5750 Metric) capacitanță 1000pF