2220J5K00122MXT
Knowles SyferKnowles Syfer
2220J5K00122MXT Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 2220J5K00122MXT
Producator / Marca: Knowles Syfer
Descrierea produsului CAP CER 1200PF 5KV X7R 2220
Foi de date: 1.2220J5K00122MXT.pdf2.2220J5K00122MXT.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 2220J5K00122MXT
Număr parc 2220J5K00122MXT Producător Knowles Syfer
Descriere CAP CER 1200PF 5KV X7R 2220 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 102170 pcs Fișa cu date 1.2220J5K00122MXT.pdf2.2220J5K00122MXT.pdf
Tensiune - evaluat 5000V (5kV) Toleranţă ±20%
Grosime (Max) 0.098" (2.50mm) Coeficientul de temperatură X7R (2R1)
Dimensiune / Dimensiune 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) Serie -
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 2220 (5750 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Caracteristici - Rata de eșec -
descriere detaliata 1200pF ±20% 5000V (5kV) Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2220 (5750 Metric) capacitanță 1200pF