2220J5000391KDT
Knowles SyferKnowles Syfer
Knowles Syfer
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 2220J5000391KDT
Producator / Marca: Knowles Syfer
Descrierea produsului CAP CER 390PF 500V X7R 2220
Foi de date: 2220J5000391KDT.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 2220J5000391KDT
Număr parc 2220J5000391KDT Producător Knowles Syfer
Descriere CAP CER 390PF 500V X7R 2220 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 65860 pcs Fișa cu date 2220J5000391KDT.pdf
Tensiunea nominală - AC - Tensiune - evaluat 500V
Toleranţă 390pF Grosime (Max) X7R (2R1)
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Serie - Starea RoHS Tape & Reel (TR)
Ripple Current - Frecvență scăzută High Reliability, Automotive Evaluări AEC-Q200
Polarizare 2220 (5750 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount, MLCC Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Codul producătorului 2220J5000391KDT Stil de plumb 0.098" (2.50mm)
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Epoxy Mountable, High Temperature
Rata de eșec - Descriere extinsă 390pF ±10% 500V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2220 (5750 Metric)
ESR (rezistență în serie echivalentă) ±10% Descriere CAP CER 390PF 500V X7R 2220