2220J5000184MDT
Knowles SyferKnowles Syfer
2220J5000184MDT Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 2220J5000184MDT
Producator / Marca: Knowles Syfer
Descrierea produsului CAP CER 0.18UF 500V X7R 2220
Foi de date: 2220J5000184MDT.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 2220J5000184MDT
Număr parc 2220J5000184MDT Producător Knowles Syfer
Descriere CAP CER 0.18UF 500V X7R 2220 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 47896 pcs Fișa cu date 2220J5000184MDT.pdf
Tensiune - evaluat 500V Toleranţă ±20%
Grosime (Max) 0.098" (2.50mm) Coeficientul de temperatură X7R (2R1)
Dimensiune / Dimensiune 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) Serie -
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 2220 (5750 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Caracteristici High Temperature Rata de eșec -
descriere detaliata 0.18µF ±20% 500V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2220 (5750 Metric) capacitanță 0.18µF