2220J4K00472JXR
Knowles SyferKnowles Syfer
2220J4K00472JXR Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 2220J4K00472JXR
Producator / Marca: Knowles Syfer
Descrierea produsului CAP CER 4700PF 4KV X7R 2220
Foi de date: 1.2220J4K00472JXR.pdf2.2220J4K00472JXR.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
4000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 2220J4K00472JXR
Număr parc 2220J4K00472JXR Producător Knowles Syfer
Descriere CAP CER 4700PF 4KV X7R 2220 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 57772 pcs Fișa cu date 1.2220J4K00472JXR.pdf2.2220J4K00472JXR.pdf
Tensiune - evaluat 4000V (4kV) Toleranţă ±5%
Grosime (Max) 0.098" (2.50mm) Coeficientul de temperatură X7R (2R1)
Dimensiune / Dimensiune 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) Serie -
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 2220 (5750 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Caracteristici - Rata de eșec -
descriere detaliata 4700pF ±5% 4000V (4kV) Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2220 (5750 Metric) capacitanță 4700pF