2220J0500681KCT
Knowles SyferKnowles Syfer
2220J0500681KCT Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 2220J0500681KCT
Producator / Marca: Knowles Syfer
Descrierea produsului CAP CER 680PF 50V C0G/NP0 2220
Foi de date: 1.2220J0500681KCT.pdf2.2220J0500681KCT.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 2220J0500681KCT
Număr parc 2220J0500681KCT Producător Knowles Syfer
Descriere CAP CER 680PF 50V C0G/NP0 2220 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 45989 pcs Fișa cu date 1.2220J0500681KCT.pdf2.2220J0500681KCT.pdf
Tensiune - evaluat 50V Toleranţă ±10%
Grosime (Max) 0.098" (2.50mm) Coeficientul de temperatură C0G, NP0 (1B)
Dimensiune / Dimensiune 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) Serie -
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 2220 (5750 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Caracteristici - Rata de eșec -
descriere detaliata 680pF ±10% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 2220 (5750 Metric) capacitanță 680pF