2215JA250821KCTSP
Knowles SyferKnowles Syfer
2215JA250821KCTSP Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 2215JA250821KCTSP
Producator / Marca: Knowles Syfer
Descrierea produsului CAP CER 820PF 250V C0G/NP0 2215
Foi de date: 2215JA250821KCTSP.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 2215JA250821KCTSP
Număr parc 2215JA250821KCTSP Producător Knowles Syfer
Descriere CAP CER 820PF 250V C0G/NP0 2215 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 25272 pcs Fișa cu date 2215JA250821KCTSP.pdf
Tensiune - evaluat 250V Toleranţă ±10%
Grosime (Max) 0.100" (2.54mm) Coeficientul de temperatură C0G, NP0 (1B)
Dimensiune / Dimensiune 0.224" L x 0.150" W (5.70mm x 3.81mm) Serie -
Evaluări X1, Y2 ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 2215 (5738 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount, MLCC Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Stil de plumb - Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) -
Caracteristici High Voltage Rata de eșec -
descriere detaliata 820pF ±10% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 2215 (5738 Metric) capacitanță 820pF
Aplicații Safety
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
2215JA250821KCTSPU
2215JA250821KCTSPU
Producători: Knowles Syfer
Descriere: CAP CER 820PF 250V C0G/NP0 2215