2215JA250102FCRSPU
Knowles SyferKnowles Syfer
2215JA250102FCRSPU Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 2215JA250102FCRSPU
Producator / Marca: Knowles Syfer
Descrierea produsului CAP CER 1000PF 250V C0G/NP0 2215
Foi de date: 2215JA250102FCRSPU.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
8000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 2215JA250102FCRSPU
Număr parc 2215JA250102FCRSPU Producător Knowles Syfer
Descriere CAP CER 1000PF 250V C0G/NP0 2215 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 7677 pcs Fișa cu date 2215JA250102FCRSPU.pdf
Tensiune - evaluat 250V Toleranţă ±1%
Grosime (Max) 0.100" (2.54mm) Coeficientul de temperatură C0G, NP0 (1B)
Dimensiune / Dimensiune 0.224" L x 0.150" W (5.70mm x 3.81mm) Serie -
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 2215 (5738 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount, MLCC Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Stil de plumb - Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) -
Caracteristici High Voltage Rata de eșec -
descriere detaliata 1000pF ±1% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 2215 (5738 Metric) capacitanță 1000pF
Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
2215JA250102GCTSP
2215JA250102GCTSP
Producători: Knowles Syfer
Descriere: CAP CER 1000PF 250V C0G/NP0 2215
In stoc: 13069 pcs
Descarca: 2215JA250102GCTSP.pdf
RFQ
2215C SL001
2215C SL001
Producători: Alpha Wire
Descriere: CABLE 5PAIR 22AWG SHLD 1000'
In stoc: 72 pcs
Descarca: 2215C SL001.pdf
RFQ
2215C SL002
2215C SL002
Producători: Alpha Wire
Descriere: CABLE 5PAIR 22AWG SHLD 500'
In stoc: 120 pcs
Descarca: 2215C SL002.pdf
2215JA250102FCTSPU
2215JA250102FCTSPU
Producători: Knowles Syfer
In stoc: 9105 pcs
Descarca: 2215JA250102FCTSPU.pdf
2215JA250102FCTSP
2215JA250102FCTSP
Descarca: 2215JA250102FCTSP.pdf
2215JA250102FCRSP
2215JA250102FCRSP
Descarca: 2215JA250102FCRSP.pdf
2215JA250102GCRSP
2215JA250102GCRSP
Descarca: 2215JA250102GCRSP.pdf
2215JA250102GCTSPU
2215JA250102GCTSPU
Descarca: 2215JA250102GCTSPU.pdf
2215C SL005
2215C SL005
Descriere: CABLE 5PAIR 22AWG SHLD 100'
In stoc: 464 pcs
Descarca: 2215C SL005.pdf
Producători: Agastat Relays / TE Connectivity
Descriere: CONN CAP COVER FOR BNC T ADAPTER
Descarca: 221586-7.pdf
2215JA250102GCRSPU
2215JA250102GCRSPU
Descarca: 2215JA250102GCRSPU.pdf
Descriere: CONN CAP COVER FOR BNC TEE ADAPT
Descarca: 221586-3.pdf
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW