2211YA250681MXRSPU
Knowles SyferKnowles Syfer
2211YA250681MXRSPU Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 2211YA250681MXRSPU
Producator / Marca: Knowles Syfer
Descrierea produsului CAP CER 680PF 250V X7R 2211
Foi de date: 2211YA250681MXRSPU.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
8000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 2211YA250681MXRSPU
Număr parc 2211YA250681MXRSPU Producător Knowles Syfer
Descriere CAP CER 680PF 250V X7R 2211 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 70034 pcs Fișa cu date 2211YA250681MXRSPU.pdf
Tensiune - evaluat 250V Toleranţă ±20%
Grosime (Max) 0.100" (2.54mm) Coeficientul de temperatură X7R (2R1)
Dimensiune / Dimensiune 0.224" L x 0.110" W (5.70mm x 2.80mm) Serie FlexiCap™
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 2211 (5728 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
descriere detaliata 680pF ±20% 250V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2211 (5728 Metric) capacitanță 680pF