2211YA250151GCRSP
Knowles SyferKnowles Syfer
2211YA250151GCRSP Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 2211YA250151GCRSP
Producator / Marca: Knowles Syfer
Descrierea produsului CAP CER 150PF 250V C0G/NP0 2211
Foi de date: 2211YA250151GCRSP.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
8000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 2211YA250151GCRSP
Număr parc 2211YA250151GCRSP Producător Knowles Syfer
Descriere CAP CER 150PF 250V C0G/NP0 2211 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 26493 pcs Fișa cu date 2211YA250151GCRSP.pdf
Tensiune - evaluat 250V Toleranţă ±2%
Grosime (Max) 0.100" (2.54mm) Coeficientul de temperatură C0G, NP0 (1B)
Dimensiune / Dimensiune 0.224" L x 0.110" W (5.70mm x 2.80mm) Serie FlexiCap™
Evaluări X1, Y2 ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 2211 (5728 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount, MLCC Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Stil de plumb - Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) -
Caracteristici Soft Termination, High Voltage Rata de eșec -
descriere detaliata 150pF ±2% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 2211 (5728 Metric) capacitanță 150pF