2211YA250150KCRSPU
Knowles SyferKnowles Syfer
2211YA250150KCRSPU Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 2211YA250150KCRSPU
Producator / Marca: Knowles Syfer
Descrierea produsului CAP CER 15PF 250V C0G/NP0 2211
Foi de date: 2211YA250150KCRSPU.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
8000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 2211YA250150KCRSPU
Număr parc 2211YA250150KCRSPU Producător Knowles Syfer
Descriere CAP CER 15PF 250V C0G/NP0 2211 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 78942 pcs Fișa cu date 2211YA250150KCRSPU.pdf
Tensiune - evaluat 250V Toleranţă ±10%
Grosime (Max) 0.100" (2.54mm) Coeficientul de temperatură C0G, NP0 (1B)
Dimensiune / Dimensiune 0.224" L x 0.110" W (5.70mm x 2.80mm) Serie FlexiCap™
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 2211 (5728 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount, MLCC Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Stil de plumb - Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) -
Caracteristici Soft Termination, High Voltage Rata de eșec -
descriere detaliata 15pF ±10% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 2211 (5728 Metric) capacitanță 15pF
Aplicații Boardflex Sensitive
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
2211YA250151FCTSPU
2211YA250151FCTSPU
Producători: Knowles Syfer
Descriere: CAP CER 150PF 250V C0G/NP0 2211
In stoc: 18889 pcs
Descarca: 2211YA250151FCTSPU.pdf
RFQ
2211YA250150JCTSP
2211YA250150JCTSP
Producători: Knowles Syfer
Descriere: CAP CER 15PF 250V C0G/NP0 2211
In stoc: 61965 pcs
Descarca: 2211YA250150JCTSP.pdf
RFQ
2211YA250150KCRSP
2211YA250150KCRSP