2211JA250680FCTSPU
Knowles SyferKnowles Syfer
2211JA250680FCTSPU Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 2211JA250680FCTSPU
Producator / Marca: Knowles Syfer
Descrierea produsului CAP CER 68PF 250V C0G/NP0 2211
Foi de date: 2211JA250680FCTSPU.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 2211JA250680FCTSPU
Număr parc 2211JA250680FCTSPU Producător Knowles Syfer
Descriere CAP CER 68PF 250V C0G/NP0 2211 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 24766 pcs Fișa cu date 2211JA250680FCTSPU.pdf
Tensiune - evaluat 250V Toleranţă ±1%
Grosime (Max) 0.100" (2.54mm) Coeficientul de temperatură C0G, NP0 (1B)
Dimensiune / Dimensiune 0.224" L x 0.110" W (5.70mm x 2.80mm) Serie -
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 2211 (5728 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
descriere detaliata 68pF ±1% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 2211 (5728 Metric) capacitanță 68pF
Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
2211JA250680GCTSP
2211JA250680GCTSP
Producători: Knowles Syfer
Descriere: CAP CER 68PF 250V C0G/NP0 2211
In stoc: 40841 pcs
Descarca: 2211JA250680GCTSP.pdf
RFQ
2211JA250680JCRSP
2211JA250680JCRSP
Producători: Knowles Syfer
In stoc: 59991 pcs
Descarca: 2211JA250680JCRSP.pdf
RFQ
2211JA250680FCTSP
2211JA250680FCTSP