2211JA250391KXTSP
Knowles SyferKnowles Syfer
2211JA250391KXTSP Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 2211JA250391KXTSP
Producator / Marca: Knowles Syfer
Descrierea produsului CAP CER 390PF 250V X7R 2211
Foi de date: 2211JA250391KXTSP.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 2211JA250391KXTSP
Număr parc 2211JA250391KXTSP Producător Knowles Syfer
Descriere CAP CER 390PF 250V X7R 2211 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 78600 pcs Fișa cu date 2211JA250391KXTSP.pdf
Tensiune - evaluat 250V Toleranţă ±10%
Grosime (Max) 0.100" (2.54mm) Coeficientul de temperatură X7R (2R1)
Dimensiune / Dimensiune 0.224" L x 0.110" W (5.70mm x 2.80mm) Serie -
Evaluări X1, Y2 ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 2211 (5728 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
descriere detaliata 390pF ±10% 250V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2211 (5728 Metric) capacitanță 390pF
Aplicații Safety
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
2211JA250391KXTSPU
2211JA250391KXTSPU
Producători: Knowles Syfer
Descriere: CAP CER 390PF 250V X7R 2211