2211JA250330JCTSPU
Knowles SyferKnowles Syfer
2211JA250330JCTSPU Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 2211JA250330JCTSPU
Producator / Marca: Knowles Syfer
Descrierea produsului CAP CER 33PF 250V C0G/NP0 2211
Foi de date: 2211JA250330JCTSPU.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 2211JA250330JCTSPU
Număr parc 2211JA250330JCTSPU Producător Knowles Syfer
Descriere CAP CER 33PF 250V C0G/NP0 2211 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 71343 pcs Fișa cu date 2211JA250330JCTSPU.pdf
Tensiune - evaluat 250V Toleranţă ±5%
Grosime (Max) 0.100" (2.54mm) Coeficientul de temperatură C0G, NP0 (1B)
Dimensiune / Dimensiune 0.224" L x 0.110" W (5.70mm x 2.80mm) Serie -
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 2211 (5728 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
descriere detaliata 33pF ±5% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 2211 (5728 Metric) capacitanță 33pF