2211JA250220JCTSP
Knowles SyferKnowles Syfer
2211JA250220JCTSP Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 2211JA250220JCTSP
Producator / Marca: Knowles Syfer
Descrierea produsului CAP CER 22PF 250V C0G/NP0 2211
Foi de date: 2211JA250220JCTSP.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 2211JA250220JCTSP
Număr parc 2211JA250220JCTSP Producător Knowles Syfer
Descriere CAP CER 22PF 250V C0G/NP0 2211 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 66787 pcs Fișa cu date 2211JA250220JCTSP.pdf
Tensiune - evaluat 250V Toleranţă ±5%
Grosime (Max) 0.100" (2.54mm) Coeficientul de temperatură C0G, NP0 (1B)
Dimensiune / Dimensiune 0.224" L x 0.110" W (5.70mm x 2.80mm) Serie -
Evaluări X1, Y2 ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 2211 (5728 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
descriere detaliata 22pF ±5% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 2211 (5728 Metric) capacitanță 22pF