2211JA250181GCTSPU
Knowles SyferKnowles Syfer
2211JA250181GCTSPU Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 2211JA250181GCTSPU
Producator / Marca: Knowles Syfer
Descrierea produsului CAP CER 180PF 250V C0G/NP0 2211
Foi de date: 2211JA250181GCTSPU.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 2211JA250181GCTSPU
Număr parc 2211JA250181GCTSPU Producător Knowles Syfer
Descriere CAP CER 180PF 250V C0G/NP0 2211 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 27166 pcs Fișa cu date 2211JA250181GCTSPU.pdf
Tensiune - evaluat 250V Toleranţă ±2%
Grosime (Max) 0.100" (2.54mm) Coeficientul de temperatură C0G, NP0 (1B)
Dimensiune / Dimensiune 0.224" L x 0.110" W (5.70mm x 2.80mm) Serie -
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 2211 (5728 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
descriere detaliata 180pF ±2% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 2211 (5728 Metric) capacitanță 180pF
Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
2211JA250181JXRSP
2211JA250181JXRSP
Producători: Knowles Syfer
Descriere: CAP CER 180PF 250V X7R 2211
In stoc: 97366 pcs
Descarca: 2211JA250181JXRSP.pdf
RFQ
2211JA250181GCTSP
2211JA250181GCTSP
Producători: Knowles Syfer
Descriere: CAP CER 180PF 250V C0G/NP0 2211