2211JA250100FCRSPU
Knowles SyferKnowles Syfer
2211JA250100FCRSPU Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 2211JA250100FCRSPU
Producator / Marca: Knowles Syfer
Descrierea produsului CAP CER 10PF 250V C0G/NP0 2211
Foi de date: 2211JA250100FCRSPU.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
8000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 2211JA250100FCRSPU
Număr parc 2211JA250100FCRSPU Producător Knowles Syfer
Descriere CAP CER 10PF 250V C0G/NP0 2211 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 31592 pcs Fișa cu date 2211JA250100FCRSPU.pdf
Tensiune - evaluat 250V Toleranţă ±1%
Grosime (Max) 0.100" (2.54mm) Coeficientul de temperatură C0G, NP0 (1B)
Dimensiune / Dimensiune 0.224" L x 0.110" W (5.70mm x 2.80mm) Serie -
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 2211 (5728 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount, MLCC Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Stil de plumb - Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) -
Caracteristici High Voltage Rata de eșec -
descriere detaliata 10pF ±1% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 2211 (5728 Metric) capacitanță 10pF
Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
2211C SL005
2211C SL005
Producători: Alpha Wire
Descriere: CABLE 2COND 22AWG SHLD 100'
In stoc: 938 pcs
Descarca: 2211C SL005.pdf
RFQ
2211JA250100GCRSP
2211JA250100GCRSP
Producători: Knowles Syfer
Descriere: CAP CER 10PF 250V C0G/NP0 2211
In stoc: 39208 pcs
Descarca: 2211JA250100GCRSP.pdf
RFQ
2211C SL002
2211C SL002
Producători: Alpha Wire
Descriere: CABLE 2COND 22AWG SHLD 500'
In stoc: 286 pcs
Descarca: 2211C SL002.pdf
2211JA250100FCTSP
2211JA250100FCTSP
Producători: Knowles Syfer
In stoc: 28281 pcs
Descarca: 2211JA250100FCTSP.pdf
Producători: Agastat Relays / TE Connectivity
Descriere: CONN BNC JACK STR 75 OHM CRIMP
Descarca:
Descarca:
2211JA250100GCRSPU
2211JA250100GCRSPU
Descarca: 2211JA250100GCRSPU.pdf
2211C SL001
2211C SL001
Descriere: CABLE 2COND 22AWG 1000'
In stoc: 245 pcs
Descarca: 2211C SL001.pdf
2211JA250100FCRSP
2211JA250100FCRSP