1825Y5K00560JCT
Knowles SyferKnowles Syfer
1825Y5K00560JCT Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 1825Y5K00560JCT
Producator / Marca: Knowles Syfer
Descrierea produsului CAP CER 56PF 5KV C0G/NP0 1825
Foi de date: 1.1825Y5K00560JCT.pdf2.1825Y5K00560JCT.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 1825Y5K00560JCT
Număr parc 1825Y5K00560JCT Producător Knowles Syfer
Descriere CAP CER 56PF 5KV C0G/NP0 1825 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 104700 pcs Fișa cu date 1.1825Y5K00560JCT.pdf2.1825Y5K00560JCT.pdf
Tensiune - evaluat 5000V (5kV) Toleranţă ±5%
Grosime (Max) 0.098" (2.50mm) Coeficientul de temperatură C0G, NP0 (1B)
Dimensiune / Dimensiune 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm) Serie FlexiCap™
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1825 (4564 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
descriere detaliata 56pF ±5% 5000V (5kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1825 (4564 Metric) capacitanță 56pF