1825Y5000182MXT
Knowles SyferKnowles Syfer
1825Y5000182MXT Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 1825Y5000182MXT
Producator / Marca: Knowles Syfer
Descrierea produsului CAP CER 1800PF 500V X7R 1825
Foi de date: 1.1825Y5000182MXT.pdf2.1825Y5000182MXT.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 1825Y5000182MXT
Număr parc 1825Y5000182MXT Producător Knowles Syfer
Descriere CAP CER 1800PF 500V X7R 1825 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 49742 pcs Fișa cu date 1.1825Y5000182MXT.pdf2.1825Y5000182MXT.pdf
Tensiune - evaluat 500V Toleranţă ±20%
Grosime (Max) 0.098" (2.50mm) Coeficientul de temperatură X7R (2R1)
Dimensiune / Dimensiune 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm) Serie FlexiCap™
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1825 (4564 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
descriere detaliata 1800pF ±20% 500V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1825 (4564 Metric) capacitanță 1800pF