1825Y2500823MXT
Knowles SyferKnowles Syfer
1825Y2500823MXT Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 1825Y2500823MXT
Producator / Marca: Knowles Syfer
Descrierea produsului CAP CER 0.082UF 250V X7R 1825
Foi de date: 1.1825Y2500823MXT.pdf2.1825Y2500823MXT.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 1825Y2500823MXT
Număr parc 1825Y2500823MXT Producător Knowles Syfer
Descriere CAP CER 0.082UF 250V X7R 1825 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 46474 pcs Fișa cu date 1.1825Y2500823MXT.pdf2.1825Y2500823MXT.pdf
Tensiune - evaluat 250V Toleranţă ±20%
Grosime (Max) 0.098" (2.50mm) Coeficientul de temperatură X7R (2R1)
Dimensiune / Dimensiune 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm) Serie FlexiCap™
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1825 (4564 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
descriere detaliata 0.082µF ±20% 250V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1825 (4564 Metric) capacitanță 0.082µF