1825Y1K00683KXR
Knowles SyferKnowles Syfer
1825Y1K00683KXR Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 1825Y1K00683KXR
Producator / Marca: Knowles Syfer
Descrierea produsului CAP CER 0.068UF 1KV X7R 1825
Foi de date: 1.1825Y1K00683KXR.pdf2.1825Y1K00683KXR.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
4000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 1825Y1K00683KXR
Număr parc 1825Y1K00683KXR Producător Knowles Syfer
Descriere CAP CER 0.068UF 1KV X7R 1825 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 49294 pcs Fișa cu date 1.1825Y1K00683KXR.pdf2.1825Y1K00683KXR.pdf
Tensiune - evaluat 1000V (1kV) Toleranţă ±10%
Grosime (Max) 0.098" (2.50mm) Coeficientul de temperatură X7R (2R1)
Dimensiune / Dimensiune 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm) Serie FlexiCap™
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1825 (4564 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
descriere detaliata 0.068µF ±10% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1825 (4564 Metric) capacitanță 0.068µF